Prezentacja Dreamlinera LOT-u.

Nazwa tego samolotu nie wzięła się znikąd – lot Dreamlinerem będzie rzeczywiście spełnieniem marzeniamówił Marcin Piróg podczas pierwszej wizyty Boeinga 787 w PolsceJesteśmy dumni, że będziemy pierwszym europejskim przewoźnikiem, który swoim pasażerom zaoferuje zupełnie nową jakość i komfort podróży.

Nowa konfiguracja, nowe wnętrze.

Dreamliner jest prawdziwym przełomem w produkcji samolotów pasażerskich. Nowoczesna konstrukcja, zaawansowane technologicznie silniki, lekkie kompozytowe materiały, obniżony poziom hałasu, bardziej przyjazne warunki na pokładzie – to tylko niektóre z cech, które zapewnią Pasażerom najwyższy komfort podczas podróży. Będziemy mogli wykorzystywać w swojej flocie samolot rzeczywiście gotowy na XXI wiek.

787 jest rewolucją w lotnictwie. Jestem dumny z tego, że mogę zaprezentować go Państwu w imieniu tysięcy pracowników z całego świata, którzy pracowali nad stworzeniem tego samolotu dla naszych klientów, linii lotniczych, i ich Pasażerów – powiedział Scott Fancher, Wiceprezes Boeing Commercial Airplanes i Dyrektor Generalny programu 787.

W zamówionych przez LOT samolotach będą dostępne trzy klasy serwisowe.

Klasa biznes – z osiemnastoma fotelami całkowicie rozkładanymi do pozycji leżącej.

Klasa premium economy, mieszcząca 21 komfortowych foteli, w podłokietniku każdego z nich znajduje się odtwarzacz systemu rozrywki pokładowej.

Klasa ekonomiczna – z 213 fotelami, każdy z osobistym systemem rozrywki pokładowej.

Wyposażenie samolotu w nowoczesny sprzęt audio-video, nowe, smakowite menu, a także specjalnie przeszkolony personel pokładowy gwarantują całkowicie nowy standard podróży na trasach dalekiego zasięgu LOT-u.

Odświeżone malowanie.

LOT, będąc pierwszą w Europie linią lotniczą, w której flocie pojawi się supernowoczesny B 787, zdecydował wykorzystać tę okazję do odświeżenia dotychczasowego malowania swoich samolotów.

Nie jest ono jednak zerwaniem z tradycją a raczej projektem łączącym chlubną przeszłość narodowego przewoźnika ze współczesnym designem. LOT, będąc firmą nowoczesną, nie boi się zmian i jednocześnie jest świadom, że nowoczesność nie polega na negacji przeszłości, a raczej kreatywnym i przemyślanym łączeniu elementów.

To podejście można wyczytać z projektu odświeżonego malowania – mówi Andrzej Pągowski, artysta grafik i projektant, członek kapituły składającej się z uznanych grafików oraz specjalistów z zakresu kreowania wizerunku i marki, która opiniowała projekt malowania.

Z niecierpliwością czekamy na przyszły rok, kiedy to o wyjątkowości Boeinga 787 i nowej jakości obsługi LOT-u będą mogli przekonać się wszyscy nasi Pasażerowie.

Źródło: lot.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: