Wizz Air przejmuje już pasażerów OLT Express.

Niespełna dwie godziny po informacji o zawieszeniu lotów przez OLT Express pojawił się komunikat Wizz Air. Przewoźnik zbudował specjalną ofertę dla osób, które zostały na lodzie z biletami OLT. Rezerwacja jednego z 31 lotów, które zagospodarował Wizz Air kosztuje 89 zł.

Pasażerowie posiadający ważny bilet lotniczy na odwołane loty OLT Express obsługiwane przez Wizz Air mogą rezerwować przeloty przez call center Wizz Air 0048 703 60 39 93. Na wylot należy przynieść oryginalny bilet OLT Express. Zmieni się także miejsce odlotu – np. pasażerowie, którzy mieli lecieć z Lotniska Chopina będą odprawiani na lotnisku w Modlinie a ci, którzy mieli lecieć z Bydgoszczy muszą najpierw dostać się do Gdańska.

alt

Rozumiemy problemy ze znalezieniem alternatywnego połączenia jakie dotkną pasażerów zawieszonej linii. Dlatego stworzyliśmy ofertę przelotu w wysokości 89 zł na 31 połączeniach Wizz Air. Mamy nadzieję, że to zminimalizuje problemy i zamieszanie związane z podróżą. Rezerwacji można dokonywać za pośrednictwem naszego call center do 5 sierpnia, a na lot należy przynieść oryginalną rezerwację OLT Express – powiedział Daniel de Carvalho, manager Wizz Air. 

Pasażerowie, którzy posiadają ważny bilet elektroniczny linii OLT Express na podróż między 28 października a 9 grudnia 2012, mogą skontaktować się z call center Wizz Air 0048 703 60 39 93, aby skorzystać z biletów po 89 zl/19,99EUR (w jedną stronę, z podatkami). Liczba miejsc jest ograniczona, a loty muszą zostać zarezerwowane do 10 dni od zawieszenia lotów przez OLT Express. 

Aby dokonać rezerwacji pasażer dzwoniąc na call center musi posiadać ważny kod rezerwacji biletu OLT Express. Ponadto przy odprawie na lot Wizz Air pasażer musi posiadać wydrukowane potwierdzenie rezerwacji OLT Express oraz bilet Wizz Air. Pasażerowie bez ważnego biletu linii OLT Express nie będą dopuszczeni do podróży.

Tekst: Alan Ravenhurst.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: