Wizz Air apeluje do polskich władz o nie dotowanie wysoko-kosztowych linii lotniczych

Niskie ceny biletów Wizz Air oraz jego polska infrastruktura i kadra czynią go idealnym wyborem jako krajowy plan B w celu wsparcia polskiego lotnictwa.

W odpowiedzi na dzisiejsze doniesienia polskich mediów, Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, wezwała polskie władze, aby zrezygnowały z wszelkiego wsparcia dla przynoszących straty wysoko-kosztowych linii lotniczych. Wizz Air potwierdził, że po 8 latach udanych operacji w Polsce jest praktycznie „polskim” nisko-kosztowym i nisko-taryfowym przewoźnikiem o ugruntowanej pozycji na rynku, aby inwestować w rozwój swojej siatki połączeń. Polskie lotnictwo, turystyka i gospodarka będą nadal się rozwijać, gdy linie lotnicze takie jak Wizz Air będą mogły pracować w środowisku właściwiej konkurencji.

Wizz Air jest jedyną linią, która zobowiązuje się do dostarczania naprawdę niskich cen za połączenia na swoim strategicznym rynku jakim jest Polska. Jako działająca lokalnie linia lotnicza stworzyliśmy wiele miejsc pracy w naszych 5 polskich bazach. Nasze 32 międzynarodowe trasy dały możliwość podróżowania Polakom, bez ponoszenia wysokich kosztów biletów lotniczych szczególnie w tych dość trudnych czasach. Co więcej, niskie ceny biletów Wizz Air przyciągają biznes i turystów z 14 różnych krajów. Po zamknięciu 12 marca roku finansowego z rekordowym zyskiem, Wizz Air kontynuuje rozwój swojej polskiej siatki połączeń i oferuje bezkonkurencyjne, niskie ceny, łatwe do znalezienia w systemie rezerwacyjnym i bez żadnych ukrytych opłat. Jeżeli w Polsce zbankrutuje kolejna linia lotnicza to Wizz Air jest naturalnym planem B dla Polski. Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć pasażerom, aby dokonywali rezerwacji mądrze, unikając wysokich cen biletów, dopłat paliwowych i ukrytych opłat rezerwacyjnych, po prostu rezerwujcie na wizzair.com – powiedział Daniel de Carvalho, Corporate Communications Manager w Wizz Air.

Źródło: Wizz Air.

Zdjęcia: Alan Ravenhurst.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: