Wizz Air ogłasza partnerstwo z VisitBritain.

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej ogłosiła dziś rozpoczęcie współpracy z VisitBritain, narodową organizacją turystyczną Wielkiej Brytanii. Wspólnie będą promować Wielką Brytanię wśród polskich turystów.

Wielka Brytania jest trzecim najpopularniejszym miejscem wśród polskich turystów i ok. 60% z nich, podróżując do tego kraju, wybiera drogę lotniczą. Dlatego też jest to doskonała okazja dla brytyjskiej organizacji turystycznej oraz Wizz Air, aby połączyć siły w promowaniu Wielkiej Brytanii, jako doskonałego wyboru na krótkie pobyty. To partnerstwo jest częścią czteroletniej globalnej kampanii marketingowej „Great Britain – You’re Invited” („Wielka Brytania – Jesteś zaproszony”), zainicjowanej przez brytyjskiego premiera w 2011 roku.

W ramach nowego partnerstwa prowadzona będzie wspólna kampania reklamowa, a także przygotowana została większa oferta promocyjnych cen na połączenia między Polską a Wielką Brytanią. Wszystko po to, żeby przyciągnąć polskich turystów do tego kraju i podkreślić jego wyjątkowość – „Tradycja, Kultura, Sport i Zakupy to właśnie Wielka Brytania”.

Daniel De Carvalho, Corporate Communications Manager w Wizz Air powiedział: Wizz Air jest dumny z nowego partnerstwa z VisitBritain. Oferujemy 17 tanich połączeń z 7 polskich lotnisk do Wielkiej Brytanii, co powoduje że Wizz Air jest najlepszym wyborem dla polskich pasażerów. Współpraca z narodową organizacją turystyczną Wielkiej Brytanii jest potwierdzeniem atrakcyjności naszej oferty, w ramach której ceny połączeń zaczynają się już od 75 PLN, co umożliwia wybranie się do Wielkiej Brytanii wszystkim Polakom!

Joanna Sosnowska, przedstawiciel VisitBritain w Polsce powiedziała: Prawie 5 mld ludzi na całym świecie było świadkami niesamowitych wydarzeń w Wielkiej Brytanii tego lata. Igrzyska 2012 w Londynie dobiegły końca, jednak nadal możemy cieszyć się kolejnymi wspaniałymi wydarzeniami w Wielkiej Brytanii. Obecnie rozpoczynamy współpracę z Wizz Air w ramach czteroletniej, globalnej kampanii marketingowej “Great Britain – You’re Invited”. Polscy turyści, którzy obejrzeli niezwykłe ceremonie otwarcia i zamknięcia Igrzysk, pokazujące historię i dziedzictwo Wielkiej Brytanii, poczucie humoru i ekscentryczność Brytyjczyków, a także dzieła brytyjskiej literatury, filmu i muzyki, mogą teraz wybrać się do Wielkiej Brytanii i doświadczyć tego wszystkiego osobiście. Wielka Brytania nadal będzie się bawić i wszyscy goście z Polski są zaproszeni!

Źródło: Wizz Air.

Zdjęcia: Alan Ravenhurst.

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: