Boeing na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach

W trakcie tegorocznego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego Boeing zaprezentuje produkty i usługi mogące wesprzeć plany modernizacji polskich Sił Zbrojnych, m.in. system bezzałogowych samolotów ScanEagle, jak również helikoptery AH-64 Apache oraz CH-47 Chinook. Wystawa będzie miała miejsce od 2 do 5 września w Kielcach.

– Z chęcią porozmawiamy z naszymi klientami o tym, jak możemy sprostać ich obecnym i przyszłym wymaganiom związanym z bezpieczeństwem i obronnością, uwzględniając możliwość poszerzenia naszej współpracy z polskim przemysłem – powiedział Joe McAndrew, wiceprezes do spraw rozwoju Boeing Defense, Space & Security na terenie Europy, Izraela i Azji Środkowej.

alt

– Boeing dostrzega i ceni zdolności Polski w zakresie inżynierii, produkcji i technologii. Cieszy nas możliwość współpracy z polskim przemysłem zbrojeniowym w celu stworzenia zaawansowanych technologii i produktów – mówi Henryka Bochniarz, prezes Boeing Central and Eastern Europe.

Henryka Bochniarz i Joe McAndrew będą obecni w trakcie MSPO wraz z innymi przedstawicielami Boeinga i spotkają się z obecnymi oraz potencjalnymi klientami i partnerami, jak również z przedstawicielami mediów przy stoisku firmy w Hali F8.

alt

Boeing Defense, Space & Security, jednostka organizacyjna The Boeing Company, to jedna z największych na świecie firm z branży obronności, bezpieczeństwa i technologii kosmicznych, specjalizująca się w innowacyjnych i wydajnych rozwiązaniach dla klientów. Jest również największym i najbardziej wszechstronnym producentem wojskowych statków powietrznych na świecie. Boeing Defense, Space & Security, której siedziba mieści się w St. Louis, to firma o wartości 33 miliardów dolarów, zatrudniająca 59.000 pracowników na całym świecie.

Źródło: Boeing

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: