Wizz Air uruchamia Wizz TV w Polsce – najnowszy film promuje Warszawę

Wizz Air uruchamia pierwszy film wideo na WizzTV promujący polskie miasta na stronie wizzair.com. Wizz Air jest największą nisko kosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej, która poprzez filmy podróżnicze promować będzie ponad 95 atrakcyjnych destynacji ze swojej siatki połączeń.

Filmy podróżnicze w WizzTV prowadzone są przez Ambasadorów Wizz Air i mają na celu promowanie wybranych miejscowości wśród pasażerów oraz fanów linii lotniczych. Dzięki współpracy ze studiem produkcyjnym TouristMirror, wysokiej jakości filmy video przenoszą widzów do niezwykłego świata podróży Wizz Air, jeszcze przed wyjazdem czy dokonaniem rezerwacji. W filmach mogą się także reklamować lokalne przedsiębiorstwa, które mają szansę przybliżyć swoją ofertę oraz walory promowanej lokalizacji. Filmy z Wizz TV oglądać można na wizzair.com, w mediach społecznościowych oraz na wybranych lotniskach. Dzięki nim, widzowie mają możliwość poznawania destynacji, do których się wybierają, korzystania z praktycznych porad i informacji udzielanych przez członków lokalnych załóg Wizz Air i Ambasadorów marki.

– Uruchomienie telewizji WIZZ w Polsce to dla nas wielka przyjemność i satysfakcja. Publikowane przez nas filmy wideo promują turystykę w różnych miastach Europy i sprawiają, że podróżowanie staje się jeszcze prostsze. Mamy nadzieję, że materiały przydadzą się pasażerom Wizz Air przy planowaniu kolejnych wakacji. Nasza załoga wspólnie z Ambasadorami Wizz Air dzieli się w nich swoją wiedzą o różnych miejscach, przez co te krótkie filmiki stają się bezcennym źródłem informacji. Dzięki nim podróż zaczyna się jeszcze przed wejściem na pokład naszych Airbusów A320! Na naszej stronie wizzair.com dajemy pasażerom nie tylko możliwość szybkiego rezerwowania lotów, ale także korzystania z usług naszych partnerów tj. wypożyczalni samochodów, zakwaterowania czy ubezpieczenia  powiedział Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.

 

alt

Laszlo Marozsi, założyciel studia TouristMirror dodaje: – W ciągu 6 miesięcy od uruchomienia wspólnego projektu z Wizz Air w Budapeszcie, Wizz TV stało się silnym narzędziem komunikacyjnym, także dla lokalnych przedsiębiorstw do promowania swoich miast i napędzania turystyki. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że dzięki ekscytującym filmom wideo możemy uwieczniać destynacje z sieci połączeń Wizz Air oraz promować bazę przewoźnika w Warszawie.

O Wizz TV

Telewizja Wizz Tv prowadzona jest przez grupę węgierskich specjalistów i artystów, którzy z wielkim zaangażowaniem uwieczniają na filmach miejsca z sieci połączeń Wizz Air, jednej z wiodących linii lotniczych w Europie. Informacja dla wszystkich osób poszukujących inspiracji – wystarczy śledzić działania Ambasadorów Wizz Air, podróżnika Brada oraz ptaka kiwi, którzy pokazują najlepsze i najciekawsze miejsca, które warto odwiedzić, nawet gdy jest się od nich daleko.

alt

Filmy o Warszawie na WizzTV.

Źródło: Wizz Air

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: