Oświadczenie Rynanair w sprawie strajku ATC

Ryanair z przykrością pragnie poinformować pasażerów o francuskim strajku ATC, jutro (czwartek 10 października), który spowoduje odwołanie ponad 70 lotów z / do Francji. Francuskie władze zwróciły się do wszystkich linii lotniczych, aby zredukowały ilość planowanych lotów o 30%. Niestety, strajk ATC wpłynie także na loty przelatujące przez Francję i należy się spodziewać opóźnień oraz odwołań lotów.

alt

Pasażerowie podróżujący w czwartek otrzymają informacje na temet lotów drogą mailową oraz SMS. Wszelkie aktualizacje będą również publikowane na Twitterze @Ryanair oraz na stronie internetowej Ryanair.com. Pasażerowie, którzy zarezerwowali podróż do / z Francji na czwartek 10 października mogą przełożyć podróż kontaktując się z centrum rezerwacji Ryanair.

– Ryanair z przykrością informuje pasażerów, że w czwartek, 10 października ponad 70 lotów zostanie anulowanych z powodu francuskiego strajku ATC. Z tego powodu należy się spodziewać opóźnień oraz odwołań lotów. Serdecznie przepraszamy wszystkich pasażerów, którzy zaplanowali podróż, za zakłócenie przez nieuzasadniony strajk ATC. Wszyscy pasażerowie, którzy zaplanowali podróż w czwartek, 10 października powinni monitorować swoje loty przed podróżą na lotnisko na stronie Ryanair.com – gdzie zostaną opublikowane wszystkie informacje – 
powiedział Robin Kiely z Ryanair.

Źródło: Rynairfot. Alan Ravenhurst

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: