Emirates SkyCargo Przewoźnikiem Roku według plebiscytu Payload Asia Awards 2013

Emirates SkyCargo, jednostka frachtowa linii Emirates umocniła pozycję światowego lidera wśród przewoźników cargo zdobywając nagrodę Przewoźnika Roku na Payload Asia Awards 2013.

Wyróżnienie w imieniu Emirates SkyCargo odebrała Noryate Bte Abdul Rahman, Emirates Cargo Manager na Singapur. Ceremonia wręczenia nagród miała miejsce podczas uroczystej kolacji, która stanowiła część konferencji i wystawy Air Cargo & Logistics Asia 2013 w Singapurze, odbywającej się co dwa lata imprezy poświęconej logistyce, cargo i handlowi elektronicznemu.

– Jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem tytułu Przewoźnika Roku i chcielibyśmy podziękować czytelnikom, którzy w dużej mierze są również naszymi klientami, za oddanie na nas głosu – 
powiedział Nabil Sultan, Emirates Divisional Senior Vice President Cargo. – Ta nagroda jest uznaniem nie tylko naszych doskonałych usług, ale także ciężkiej pracy i wsparcia ze strony naszych zespołów na całym świecie.

Wyróżnienie zostało przyznane Emirates po dokonaniu wstępnej selekcji przez jury i głosowaniu przeprowadzonym wśród czytelników czasopisma Payload Asia. Kryteria przyznania nagrody obejmowały zasięg siatki połączeń i strategię rozwoju przewoźnika, wyniki działalności w 2012 roku, obsługę klienta i innowacyjność, a także przywództwo rynkowe i zdolność przystosowania się do zmieniających się warunków.

Silna flota przewoźnika, licząca 206 maszyn, jest jedną z najmłodszych w branży i obsługuje 135 połączeń w 76 krajach na sześciu kontynentach. Flota Emirates SkyCargo składa się z 12 samolotów transportowych (dwóch Boeingów 747-400 ERF i dziesięciu 10 777F) i obsługuje 43 połączenia na całym świecie.

W roku podatkowym 2012-13 Emirates SkyCargo przewiozły 2,1 mln ton ładunku, przynosząc 2,8 mln dolarów dochodu, co stanowi 15% całkowitych przychodów linii.

SkyCargo dąży do doskonałości we wszystkich aspektach swojej działalności, na dowód czego w ostatnim czasie otrzymało wiele prestiżowych nagród branżowych, między innymi wyróżnienia Cargo Airline of the Year 2013 (Air Cargo Week), Cargo Airline of the Year 2013 i Best Middle East Cargo Airline (obydwie Air Cargo News), Best Air Cargo Carrier Middle East (AFSCA), Cargo Operator of the Year (SCATA) oraz Air Cargo Excellence Award (Air Cargo World).

Źródło: Emirates

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: