Finnair i fiński oddział UNICEF współpracują na rzecz wspierania edukacji w Azji

Tradycyjna kwesta linii Finnair w ramach kampanii „Change for Good” (Zmiana na lepsze), organizowana wspólnie z UNICEF-em, po raz kolejny odbywa się w okresie świątecznym i obejmuje loty międzynarodowe. W tym roku celem zbiórki jest wsparcie programu UNICEF-u „Schools for Asia” (Szkoły dla Azji), który ma zapewnić podstawową edukację dzieciom w 11 azjatyckich krajach.

Embraer ERJ-170-200LR / Finnair / OH-LEI / fot. Alan Ravenhurst

Embraer ERJ-170-200LR / Finnair / OH-LEI / fot. Alan Ravenhurst


Pomoc będzie skierowana w szczególności do dzieci z marginalizowanych grup społecznych, żyjących w rejonach wyizolowanych lub dotkniętych skrajnym ubóstwem. W czasie kwesty – rozpoczynającej się 25 listopada i trwającej do 5 stycznia 2014 roku – pasażerowie będą mieli możliwość przekazania gotówki w każdej walucie i o dowolnym nominale, w tym także w bardzo drobnych monetach. Do tego celu przygotowano specjalne koperty, umieszczane w kieszeniach foteli samolotu. Członkowie załogi będą zbierać koperty podczas lotu i przekazywać je do UNICEF-u.

Posiadacze kart Finnair Plus mogą przez cały rok przekazywać swoje punkty Fińskiemu Komitetowi UNICEF. Monety przeznaczone na datki można także wrzucać do skrzynek stale dostępnych na terenie portu lotniczego w Helsinkach.

Darowizny można także przekazywać za pośrednictwem fińskiego serwisu bankowości elektronicznej na stronie fińskiego oddziału UNICEF

Źródło: Finnair

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: