Letni rozkład lotów linii Finnair obejmuje nowe miejsca docelowe i częstsze połączenia

Letni rozkład lotów linii Finnair obejmuje loty do trzech nowych, sezonowych miejsc docelowych: Pizy, Biarritz i Alanyi. Ponadto linie Finnair zwiększą częstotliwość lotów do Düsseldorfu, Zurychu, Antalyi i Vaasa. Loty do Xi’an w Chinach zostaną wznowione 30 marca, a do Hanoi w Wietnamie 2 czerwca 2014 roku.

Począwszy od przesilenia letniego linie Finnair będą obsługiwać dwa loty tygodniowo do Pizy we Włoszech i Biarritz we Francji. Natomiast loty do Düsseldorfu i Zurychu będą odbywać się dwa razy częściej — częstotliwość połączeń wzrośnie z dwóch do czterech dziennie.

Dodatkowo w okresie od kwietnia do sierpnia linie Finnair będą obsługiwać loty do Alanyi w Turcji trzy razy w tygodniu. Linie Finnair oferują już loty do Antalyi, których częstotliwość zostanie zwiększona latem. Loty do Turcji odbywają się osiem razy w tygodniu, a większość z nich to loty w ciągu dnia. Linie Finnair są jedynym przewoźnikiem obsługującym planowe, bezpośrednie loty z Finlandii do Antalyi i Alanyi.

W odpowiedzi na potrzeby lokalnych firm częstotliwość połączeń z miastem Vaasa zostanie zwiększona o popołudniowy lot z Helsinek o 18:10. W rezultacie linie Finnair będą obsługiwać aż sześć lotów do Vaasa.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie zwiększy się również oferta lotów do Kopenhagi, Dubrownika, Malagi, Paryża, Rzymu i Tel Avivu w okresie od czerwca do sierpnia. Miejsca docelowe popularne latem, które powracają do rozkładu, to lot do Toronto w okresie od 1 czerwca do 21 września, obsługiwany teraz przez zmodernizowany samolot Airbus 330, oraz do Chicago jako połączenie typu codeshare w ramach partnerstwa z liniami American Airlines w programie oneworld.

Począwszy od zimy 2014 roku linie Finnair zaczną również obsługiwać nowe połączenie do Tromso. Loty do tego arktycznego miasta na dalekiej północy Norwegii będą odbywać się z Helsinek trzy razy w tygodniu, od 1 stycznia do 28 marca 2014 roku.

Źródło: Finnair

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: