Wizz Air zbliża ludzi na święta

Wizz Air przypomina wszystkim osobom, które wierzą w magię Świąt, że w tym roku ten czas może stać jeszcze bardziej wyjątkowy dzięki kuponom prezentowym dostępnym na stronie wizzair.com. Świąteczny bon może zostać indywidualnie zaprojektowany i spersonalizowany, a jego przygotowanie zajmuje dosłownie kilka minut.

alt


Gotowy do wykorzystania kupon w pięknej wakacyjnej stylizacji zostaje przekazany drogą mailową bezpośrednio do odbiorcy. Kupony dostępne są w dwóch opcjach: o wartości 100 i 200 złotych, można je wykorzystać na zakup biletów lotniczych lub innych usług oferowanych przez Wizz Air na trasach łączących ponad 90 lokalizacji w 35 krajach. Kupony obowiązują na loty obsługiwane przez Wizz Air Hungary Ltd.

alt

– Wizz Air wierzy w moc zbliżania ludzi, cóż więc innego mogłoby być lepszym prezentem niż podarowanie bliskim możliwości odwiedzenia Cię lub wspólnego podróżowania w Wasze ulubione miejsca. Jesteśmy już zmęczeni widokiem rozczarowanych twarzy osób, które dostają na Święta wełniane skarpety lub kolejną czekoladową figurkę. W tym roku nie musisz traci czasu na stanie w zatłoczonych kolejkach, ponieważ świąteczne kupony prezentowe Wizz Air kupować można wygodnie z domu, dokonując płatności online. Magia obdarowywania może być teraz także magią latania! Tym razem moje renifery będą miały wolne, ponieważ na Święta polecę z Wizz Air – powiedział Daniel de Carvalho, nowo mianowany Święty Mikołaj Wizz Air.

Źródło: Wizz Air

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: