TAP Portugal wybrany najlepszą linią lotniczą w Europie przez czytelników Global Traveler

Utworzony dziesięć lat temu Global Traveler to prestiżowe amerykańskie pismo, specjalizujące się w turystyce. Stawia sobie za cel pokazywanie tego, co najlepsze w turystyce. Nagrody przyznawane przez Global Traveler uznawana są za jedne z najważniejszych w branży turystycznej.

Zdobycie tytułu najlepszej linii lotniczej w Europie to wielki sukces TAP Portugal, tym cenniejszy, że o nagrodach decydowali czytelnicy pisma. Global Traveler co roku przeprowadza badania opinii czytelników, którymi są głównie pasażerowie podróżujący służbowo, pytając ich o najlepsze linie lotnicze, hotele, programy lojalnościowe. W tym roku w ankiecie wzięło udział ponad 22 tys. czytelników, z których każdy odbył wiele międzynarodowych podróży lotniczych.

TAP Portugal traktuje nagrodę jako dowód uznania dla działań na rzecz stałego podnoszenia jakości świadczonych usług, a także dla Lizbony jako wygodnego portu przesiadkowego, z powodzeniem łączącego Amerykę z Europą. Uroczystość wręczenia nagród Global Traveler odbędzie się 10 grudnia w hotelu Peninsula Beverly Hills w Los Angeles w Kalifornii.

TAP Portugal – flagowy portugalski przewoźnik lotniczy, lider w przewozach między Polską a Portugalią, a także między Europą a Brazylią, oferuje w sezonie letnim codzienne rejsy z Warszawy do Lizbony. W sezonie zimowym połączenia wykonywane jest 4 lub 5 razy w tygodniu w zależności od okresu. Oferuje też w sezonie zimowym dogodne codzienne połączenia z Berlina (lotnisko SXF) do Lizbony. Dopełniają one ofertę TAP Portugal dla rynku polskiego, zwłaszcza dla pasażerów z zachodniej Polski. TAP oferuje atrakcyjne stawki na tym kierunku, zarówno indywidualne jak i grupowe.

Źródło: TAP Portugal

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: