Dziecięcy paszport Captain’s Pass od Wizz Air

Wizz Air ogłosił nową inicjatywę skierowaną do najmłodszych pasażerów, dzięki której poznają oni lepiej pracę członków załogi pokładowej Wizz Air, a nawet będą mogli odwiedzić kokpit pilota! Pierwszym krokiem do rozpoczęcia tej ekscytującej przygody i odwiedzenia jednego z 45 nowych Airbusów A320 jest pobranie dziecięcego paszportu Captain’s Pass ze strony wizzair.com.

W czasie każdego lotu z Wizz Air, dzieci będą otrzymywać kolejne pieczątki na swoim paszporcie, a komplet sześciu gwarantuje wizytę w kabinie pilota. Dziecięcy paszport Captain’s Pass należy pobrać oraz wydrukować ze strony wizzair.com/pl-PL/kids. Aby otrzymać odpowiedni stempel wystarczy pokazać go członkowi załogi pokładowej w czasie lotu z Wizz Air.

alt

Chcąc zaprezentować dzieciom paszport Captain’s Pass członkinie załogi pokładowej Wizz Air odwiedziły Polsko-Angielską Szkołę Podstawową Mentis w Warszawie. Po ekscytującej lekcji, podczas której stewardessy opowiedziały najmłodszym o swojej pracy oraz rozdały świąteczne prezenty, wszystkie dzieci otrzymały swoje pierwsze egzemplarze paszportu Captain’s Pass .

alt

– W Wizz Air wierzymy, że zamiłowanie do lotnictwa u większości osób rodzi się już w dzieciństwie, jednak aby zakochać się w lataniu potrzeba odrobiny zachęty. Pragniemy, aby poprzez inicjatywę dziecięcego paszportu Captain’s Pass nasze loty były jeszcze bardziej ekscytujące dla dzieci oraz aby zawsze czekały na nie z niecierpliwością. Nagrodą za odbycie 6 lotów z Wizz Air będzie dla nich możliwość odwiedzenia kokpitu pilota oraz rozmowa z naszym personelem pokładowym. Zapraszamy wszystkich rodziców do wzięcia udziału w naszym nowym programie, który jest świetnym sposobem na to, by ich dzieci z radością odbywały każdy lot i czekały na każdy następny – kto wie, być może to zachęci Wasze dziecko by pewnego dnia także zostać pilotem – powiedział Daniel De Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.

Źródło: Wizz Air

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: