Zmiany w Zarządzie PLL LOT

19 grudnia 2013 roku Rada Nadzorcza zatwierdziła zmiany w składzie Zarządu PLL LOT. Na członka Zarządu do spraw operacyjnych powołana została Ewa Kołowiecka, a członkiem Zarządu do spraw ekonomiczno-finansowych został Maciej Dziudzik. Jednocześnie, z dniem 31 grudnia 2013 roku, z powodów osobistych rezygnację z zajmowanego stanowiska członka Zarządu ds. operacyjnych złożył Tomasz Balcerzak.

alt

Ewa Kołowiecka obejmie swoją funkcję 1 stycznia 2014 roku. Na stanowisku członka Zarządu ds. operacyjnych zastąpi Tomasza Balcerzaka, który o chęci odejścia z Zarządu poinformował Radę Nadzorczą trzy miesiące temu. Rada podziękowała mu za przeprowadzenie Spółki przez trudny okres przekształceń operacyjnych, które miały miejsce w ostatnich latach. Tomasz Balcerzak w zarządzie PLL LOT zasiadał od czerwca 2011 roku. Wcześniej, w latach 2001-2004 pracował już w LOT, m.in. koordynując szereg projektów w obszarze operacyjno-technicznym oraz nadzorując programy restrukturyzacyjne.

Maciej Dziudzik, od wielu lat związany z PLL LOT, objął swoją funkcję wczoraj. Będzie nadzorował kwestie finansowe i ekonomiczne, kluczowe dla Spółki w okresie przekształceń i wdrażania Planu Restrukturyzacji.

Źródło: PLL LOT

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: