Boeing uruchamia Studio Konfiguracji Wnętrza 737

Boeing uruchomił właśnie nowe Studio Konfiguracji 737, w którym klienci mogą wybrać wygląd wnętrza swoich samolotów. Studio o powierzchni 1900 m2, znajduje się w Renton w stanie Waszyngton w pobliżu fabryki, w której każdego miesiąca produkowane są 42 samoloty Boeing 737.Podobnie jak w przypadku 787 Dreamliner Gallery, Studio Konfiguracji 737 zapewnia komfortową przestrzeń, która pomaga klientom programów 737 Next-Generation i 737 MAX wybrać projekt i konfigurację wnętrza samolotu.

– Wybór elementów wnętrza samolotów stanowi dla naszych klientów ogromną inwestycję
mówi Beverly Wyse, wiceprezes i dyrektor generalna programu 737 w Boeing Commercial Airplanes. Nasze nowe studio daje im możliwość dokonania zakupów w jednym miejscu, dzięki czemu nie muszą podróżować po całym świecie i spotykać się z różnymi dostawcami.

 

7W ciągu najbliższych dwóch lat prezentowanych będzie ponad dwadzieścia najważniejszych konfiguracji wnętrza. Aby pomóc klientom programów 737 przy dokonywaniu wyboru studio będzie dostarczać opinię na temat produktów poszczególnych dostawców. Klienci mogą obejrzeć, dotknąć i sprawdzić dostępne zaplecza kuchenne, fotele i pokładowe systemy rozrywki dla pasażerów. Mogą także dobrać kolory i elementy wykończenia wnętrza, które będą podkreślać i eksponować markę.

Ponadto klienci mogą korzystać z 737 Boeing Sky Interior light lab aby sprawdzić jak materiały, wykładziny, zasłony i mundury prezentują się w różnych warunkach oświetleniowych. Na terenie obiektu znajduje się również „new features room”, w którym klienci mogą przyjrzeć się przyszłym technologiom.

 

737 jest najlepiej sprzedającym się samolot komercyjnym na świecie, przy nieustannie zwiększanym tempie produkcji w celu zaspokojenia popytu. Do tej pory złożono ponad 1900 zamówień na nowy model 737 MAX. Jego oblot zaplanowano na rok 2016, a rozpoczęcie dostaw na trzeci kwartał 2017 roku.

Źródło: Boeing

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: