Wizz Air świętuje 10 rocznicę w Polsce

Wizz Air świętuje 10-tą rocznicę pierwszego lotu w Polsce z Katowic do Londynu Luton, który miał miejsce 19 Maja 2004 r. Linie lotnicze Wizz Air zostały założone po to, aby umożliwić mieszkańcom Europy Środkowo-Wschodniej swobodne podróżowanie w jeszcze bardziej przystępnych cenach. Do końca 2013 roku z usług przewoźnika skorzystało przeszło 69 milionów pasażerów.

alt

Obecna siatka połączeń to 300 tras i 96 lokalizacji w 35 krajach. W roku fiskalnym 2014, Wizz Air przewiózł blisko 13,9 mln pasażerów i jest gotów na przyjęcie kolejnych, na pokładach swoich samolotów w następnych latach.

 

 

Stale poszukując możliwości rozwoju swojej oferty, Wizz Air ma nadzieję na zbudowanie swojego sukcesu poprzez rozwijanie nowych możliwości w krajach, w których już funkcjonuje oraz otwieranie się na nowe rynki, które przez lata były często zaniedbywane przez niskokosztowych przewoźników.

alt

 

Aby podkreślić tę specjalną okazję i pokazać swoją wdzięczność dla wszystkich klientów, Wizz Air rozdaje co drugi bilet za darmo na rezerwacjach dokonanych na jakiejkolwiek trasie dziś do północy na wizzair.com.

alt

– Jestem niezwykle dumny z tego, że świętujemy dziś tak ważną rocznicę. Ten dzień to efekt ostatnich 10 lat ciężkiej pracy zespołu profesjonalistów Wizz Air. Te 10 lat to okres szybkiego wzrostu, stałego wdrażania innowacji, dawania naszym pasażerom swobody podróżowania i doświadczania nowych przeżyć oraz możliwości. Wraz z wejściem w kolejną dekadę naszej działalności, chcemy zapewnić, że nadal będziemy stawiać wyzwanie naszym konkurentom, oferując jeszcze bardziej atrakcyjne oferty i doskonałą obsługę klienta. Dziś chciałbym podziękować wszystkim naszym pasażerom za ich lojalność oraz to, że są częścią tej niezwykłej podróży z Wizz Air – powiedział Prezes Wizz Air, Jόzsef Váradi.

alt 

Źródło: Wizz Air, fot. Piotr Karwiński (EPWA.pl)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: